ADN Santboià

Web participativa per a famílies, socis i seguidors del FC Santboià!


   Iniciar Sessió         Registrar-se  
Categories | Equips | Fotos jornada

Autocar a Valls
📅 27-02-24 | SÈNIOR

🚌 Autocar a Valls
🕐 Sortida: 13:15h.
📍Lloc: JBM
⚽ Hora partit: 16:30h.
🪙 Preu: 10€
ℹ️ El preu d'entrada al partit és de 5€ per socis.
🎟️ Pagament: Administració fins dijous.

️🔎 Ampliar


Per volsaltres, AFDA
📅 25-02-24 | CLUB

️🔎 Ampliar


8M
📅 22-02-24 | FEMENÍ

♀️ Torna el Torneig de la Dona pel 8️⃣M. I a més, el nostre Amateur Femení farà un entrenament obert a tothom qui vulgui participar! Si ets major d’edat i dona, omple aquest formulari i participa en aquest dia tan especial! Us esperem! 
✍🏻... ️👁️ Llegir més




VICTòRIA
18/02/24 🕑 14:50h.
fa 10 dies
Jornada 17 i 18 de Febrer

INFANTIL E

    
CF CAN VIDALET
INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 35)
DERROTA
17/02/24 🕑 16:00h.
fa 11 dies
Jornada 17 i 18 de Febrer

CE SABADELL
3

PRIMER EQUIP

0
LLIGA ELIT (GRUP 1)
VICTòRIA
17/02/24 🕑 11:50h.
fa 11 dies
Jornada 17 i 18 de Febrer

ALEVÍ S12 A

    
EF GAVÀ
PRIMERA DIVISIÓ ALEVÍ S12 (GRUP 1)


VICTòRIA
17/02/24 🕑 10:30h.
fa 11 dies
Jornada 17 i 18 de Febrer

PREBENJAMÍ S8 A

    
SANT VICENÇ ASS.
PREBENJAMÍ S8 (GRUP 18)


VICTòRIA
18/02/24 🕑 18:00h.
fa 9 dies
Jornada 17 i 18 de Febrer

CADET C

    
COL.ALEMAN S.ALBERTO
CADET SEGONA DIVISIÓ (GRUP 33)


VICTòRIA
18/02/24 🕑 11:30h.
fa 10 dies
Jornada 17 i 18 de Febrer

PENYA B. SANT VICENÇ
    

CADET D

CADET SEGONA DIVISIÓ (GRUP 34)


VICTòRIA
18/02/24 🕑 17:45h.
fa 9 dies
Jornada 17 i 18 de Febrer

BARCELONETA CF
0

JUVENIL FEMENÍ A

11
SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ JUVENIL (GRUP 4)


EMPAT
18/02/24 🕑 13:00h.
fa 10 dies
Jornada 17 i 18 de Febrer

JUVENIL FEMENÍ B

    
UD VILADECANS
SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ JUVENIL (GRUP 3)


VICTòRIA
17/02/24 🕑 20:00h.
fa 10 dies
Jornada 17 i 18 de Febrer

AMATEUR B

1
ST. ESTEVE SESROVIRES
0
TERCERA CATALANA (GRUP 12)


VICTòRIA
17/02/24 🕑 13:15h.
fa 11 dies
Jornada 17 i 18 de Febrer

EF GAVÀ
    

PROMESES


DERROTA
18/02/24 🕑 08:30h.
fa 10 dies
Jornada 17 i 18 de Febrer

FC LEVANTE LAS PLANAS
    

ALEVÍ FEMENÍ A

SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ ALEVÍ (GRUP 2)
DERROTA
18/02/24 🕑 10:15h.
fa 10 dies
Jornada 17 i 18 de Febrer

SAN PANCRACIO UD
    

ALEVÍ S11 A

SEGONA DIVISIÓ ALEVÍ S11 (GRUP 3)
EMPAT
17/02/24 🕑 10:00h.
fa 11 dies
Jornada 17 i 18 de Febrer

FP ASSOC. ESP. PRAT
    

ALEVÍ S11 B

TERCERA DIVISIÓ ALEVÍ S11 (GRUP 10)
DERROTA
17/02/24 🕑 09:00h.
fa 11 dies
Jornada 17 i 18 de Febrer

ALEVÍ S12 B

    
FUNDACIÓ UE CORNELLÀ
SEGONA DIVISIÓ ALEVÍ S12 (GRUP 2)
DERROTA
17/02/24 🕑 11:50h.
fa 11 dies
Jornada 17 i 18 de Febrer

ALEVÍ S12 C

    
ST ANDREU BARCA AG.
SEGONA DIVISIÓ ALEVÍ S12 (GRUP 4)
DERROTA
18/02/24 🕑 10:30h.
fa 10 dies
Jornada 17 i 18 de Febrer

UD S. MONTSERRATINA
    

ALEVÍ S12 D

TERCERA DIVISIÓ ALEVÍ S12 (GRUP 21)
DERROTA
18/02/24 🕑 10:00h.
fa 10 dies
Jornada 17 i 18 de Febrer

PREBENJAMÍ S7 A

    
PENYA REC. SANT FELIU
PREBENJAMÍ S7 (GRUP 11)
DERROTA
18/02/24 🕑 09:00h.
fa 10 dies
Jornada 17 i 18 de Febrer

PREBENJAMÍ S8 B

    
UE CASTELLDEFELS
PREBENJAMÍ S8 (GRUP 21)
VICTòRIA
18/02/24 🕑 10:00h.
fa 10 dies
Jornada 17 i 18 de Febrer

SPORTING GAVA 2021
    

BENJAMÍ FEMENÍ A

FEMENÍ BENJAMÍ (GRUP 1)
DERROTA
17/02/24 🕑 14:00h.
fa 11 dies
Jornada 17 i 18 de Febrer

FUNDACIÓ UE CORNELLÀ
    

BENJAMÍ S10 A

PRIMERA DIVISIÓ BENJAMÍ S10 (GRUP 1)
DERROTA
17/02/24 🕑 10:30h.
fa 11 dies
Jornada 17 i 18 de Febrer

BENJAMÍ S10 B

    
FA ESPLUGUENC
SEGONA DIVISIÓ BENJAMÍ S10 (GRUP 2)
VICTòRIA
18/02/24 🕑 10:00h.
fa 10 dies
Jornada 17 i 18 de Febrer

SPORTING GAVÀ 2013 FC
    

BENJAMÍ S9 A

SEGONA DIVISIÓ BENJAMÍ S9 (GRUP 1)
DERROTA
18/02/24 🕑 16:15h.
fa 10 dies
Jornada 17 i 18 de Febrer

CE HOSPITALET
    

INFANTIL A

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 11)
DERROTA
18/02/24 🕑 11:30h.
fa 10 dies
Jornada 17 i 18 de Febrer

FUNDACIÓ UE CORNELLÀ
    

INFANTIL B

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 9)
DERROTA
18/02/24 🕑 16:15h.
fa 10 dies
Jornada 17 i 18 de Febrer

INFANTIL C

    
CF MARTORELL
INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 10)
EMPAT
17/02/24 🕑 08:45h.
fa 11 dies
Jornada 17 i 18 de Febrer

COL.ALEMAN S.ALBERTO
    

INFANTIL D

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 39)
DERROTA
17/02/24 🕑 10:40h.
fa 11 dies
Jornada 17 i 18 de Febrer

CF IGUALADA
    

INFANTIL FEMENÍ A

PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ INFANTIL (GRUP 2)
DERROTA
18/02/24 🕑 09:00h.
fa 10 dies
Jornada 17 i 18 de Febrer

INFANTIL FEMENÍ B

    
UD VILADECANS
SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ INFANTIL (GRUP 1)
DERROTA
18/02/24 🕑 11:40h.
fa 10 dies
Jornada 17 i 18 de Febrer

CF CAN BUXERES
    

CADET A

CADET PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 11)
VICTòRIA
17/02/24 🕑 13:30h.
fa 11 dies
Jornada 17 i 18 de Febrer

CADET B

    
CF CORBERA
CADET PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 9)
DERROTA
17/02/24 🕑 18:30h.
fa 10 dies
Jornada 17 i 18 de Febrer

CAMBRILS UNIÓ CE
    

CADET FEMENÍ A

FEMENÍ CADET F11 (GRUP 1)
DERROTA
18/02/24 🕑 16:30h.
fa 10 dies
Jornada 17 i 18 de Febrer

UE SANT SADURNÍ
    

CADET FEMENÍ B

FEMENÍ CADET F7 (GRUP 1)
DERROTA
18/02/24 🕑 12:00h.
fa 10 dies
Jornada 17 i 18 de Febrer

FP. BASE REUS
3

JUVENIL A

0
PREFERENT JUVENILS (GRUP 4)
DERROTA
18/02/24 🕑 11:00h.
fa 10 dies
Jornada 17 i 18 de Febrer

JUVENIL B

    
AE PRAT
JUVENIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 29)
DERROTA
17/02/24 🕑 15:30h.
fa 11 dies
Jornada 17 i 18 de Febrer

JUVENIL C

    
CF VINYETS MOLÍ VELL
JUVENIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 25)
DERROTA
18/02/24 🕑 18:00h.
fa 9 dies
Jornada 17 i 18 de Febrer

CF MOLINS DE REI
5

AMATEUR FEMENÍ

0
SEGONA DIVISIO FEMENI (GRUP 3)
DERROTA
17/02/24 🕑 17:40h.
fa 10 dies
Jornada 17 i 18 de Febrer

VETERANS

1
CF IGUALADA
2







FC SANTBOIÀ
Contacteu amb nosaltres
Ronda Sant Ramon, 159
08830 Sant Boi de Llobregat
☎️ 93 6301929
Avís legal i política de privacitat
Política de cookies


Marcador Base
Club & Family