ADN Santboià

Families, socis, jugadors i seguidors del FC Santboià ❤🖤 ️


   Iniciar Sessió          Rebre QR       Registrar-se  
Categories | Equips | Fotos jornada | Noticies
Santboià 🆚 rivals de la jornada
⚽⚽
⚽⚽⚽


DERROTA
21/04/24 🕑 09:00h.
fa 4 dies
Jornada 20 i 21 d'Abril


ALEVÍ S12 C
    
AE ABRERA
DESTACAT

Partit pel descens. Els dos equips, a la zona de perill.

SEGONA DIVISIÓ ALEVÍ S12  GRUP 4
VICTòRIA
21/04/24 🕑 10:40h.
fa 4 dies
Jornada 20 i 21 d'Abril


BENJAMÍ S10 B
    
LEVANTE LAS PLANAS
DESTACAT

Partit de la zona de descens.

SEGONA DIVISIÓ BENJAMÍ S10  GRUP 2
VICTòRIA
21/04/24 🕑 12:00h.
fa 4 dies
Jornada 20 i 21 d'Abril


PRIMER EQUIP
UD VILADECANS
DESTACAT

Partit clau per la permanència a la Lliga Elit.

LLIGA ELIT  GRUP 1
VICTòRIA
21/04/24 🕑 14:30h.
fa 4 dies
Jornada 20 i 21 d'Abril


CADET FEMENÍ A
    
CD FONTSANTA FATJÓ
DESTACAT

L'equip juga per mantenir-se amb opcions de guanyar la Lliga. La Fontsanta, 5è a només 4 punts.

FEMENÍ CADET F11  GRUP 1
EMPAT
20/04/24 🕑 13:40h.
fa 5 dies
Jornada 20 i 21 d'Abril


UD MARIANAO POBLET
    
CADET A
DESTACAT

Derbi i partit per acabar d’allunyar-se de la zona baixa de la classificació.

CADET PRIMERA DIVISIÓ  GRUP 11
DERROTA
20/04/24 🕑 08:25h.
fa 5 dies
Jornada 20 i 21 d'Abril


BENJAMÍ S9 A
    
CIUDAD COOPERATIVA
DESTACAT

Derbi de tercer contra quart.

SEGONA DIVISIÓ BENJAMÍ S9  GRUP 1
EMPAT
20/04/24 🕑 08:45h.
fa 5 dies
Jornada 20 i 21 d'Abril


SPORTING GAVÀ 2013
    
ALEVÍ S11 A
SEGONA DIVISIÓ ALEVÍ S11  GRUP 3
VICTòRIA
20/04/24 🕑 09:00h.
fa 5 dies
Jornada 20 i 21 d'Abril


UD VISTA ALEGRE
    
INFANTIL A
INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ  GRUP 11
VICTòRIA
20/04/24 🕑 09:50h.
fa 5 dies
Jornada 20 i 21 d'Abril


ALEVÍ S12 A
    
CF IGUALADA
PRIMERA DIVISIÓ ALEVÍ S12  GRUP 1
VICTòRIA
20/04/24 🕑 14:30h.
fa 5 dies
Jornada 20 i 21 d'Abril


JUVENIL FEMENÍ A
AT. HOSPITALENSE
SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ JUVENIL  GRUP 4
VICTòRIA
20/04/24 🕑 15:45h.
fa 5 dies
Jornada 20 i 21 d'Abril


SPORT. BUENAVENTURA
VETERANS
NO FEDERAT
VICTòRIA
20/04/24 🕑 20:00h.
fa 4 dies
Jornada 20 i 21 d'Abril


AMATEUR B
SANT VICENÇ ASS.
TERCERA CATALANA  GRUP 12
VICTòRIA
21/04/24 🕑 09:00h.
fa 4 dies
Jornada 20 i 21 d'Abril


CF VILANOVA GELTRÚ
    
INFANTIL B
INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ  GRUP 9
VICTòRIA
21/04/24 🕑 09:15h.
fa 4 dies
Jornada 20 i 21 d'Abril


CADET C
    
ST ANDREU BARCA AG.
CADET SEGONA DIVISIÓ  GRUP 33
VICTòRIA
21/04/24 🕑 16:10h.
fa 3 dies
Jornada 20 i 21 d'Abril


JUVENIL FEMENÍ B
    
LEVANTE LAS PLANAS
SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ JUVENIL  GRUP 3
DESCANSA


ALEVÍ S12 D
TERCERA DIVISIÓ ALEVÍ S12  GRUP 21
DESCANSA


PROMESES
NO FEDERAT
EMPAT
20/04/24 🕑 08:25h.
fa 5 dies
Jornada 20 i 21 d'Abril


ALEVÍ S12 B
    
EF GAVÀ
SEGONA DIVISIÓ ALEVÍ S12  GRUP 2
DERROTA
20/04/24 🕑 09:30h.
fa 5 dies
Jornada 20 i 21 d'Abril


GIMNÀSTIC MANRESA
    
INFANTIL FEMENÍ A
PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ INFANTIL  GRUP 2
DERROTA
20/04/24 🕑 10:00h.
fa 5 dies
Jornada 20 i 21 d'Abril


PENYA BLAUGRANA CERVELLÓ
    
ALEVÍ S11 B
TERCERA DIVISIÓ ALEVÍ S11  GRUP 10
VICTòRIA
20/04/24 🕑 10:00h.
fa 5 dies
Jornada 20 i 21 d'Abril


BENJAMÍ FEMENÍ A
    
UE CASTELLDEFELS
FEMENÍ BENJAMÍ  GRUP 1
DERROTA
20/04/24 🕑 10:15h.
fa 5 dies
Jornada 20 i 21 d'Abril


CF CUBELLES
    
INFANTIL FEMENÍ B
SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ INFANTIL  GRUP 1
VICTòRIA
20/04/24 🕑 10:30h.
fa 5 dies
Jornada 20 i 21 d'Abril


DEUTSCHE SCHULE
    
INFANTIL F
INFANTIL SEGONA DIVISIÓ  GRUP 51
DERROTA
20/04/24 🕑 11:15h.
fa 5 dies
Jornada 20 i 21 d'Abril


INFANTIL E
    
FA ESPLUGUENC
INFANTIL SEGONA DIVISIÓ  GRUP 35
VICTòRIA
20/04/24 🕑 12:50h.
fa 5 dies
Jornada 20 i 21 d'Abril


INFANTIL D
    
UE SANT ILDEFONS
INFANTIL SEGONA DIVISIÓ  GRUP 39
EMPAT
20/04/24 🕑 16:00h.
fa 4 dies
Jornada 20 i 21 d'Abril


LEVANTE LAS PLANAS
AMATEUR FEMENÍ
SEGONA DIVISIO FEMENI  GRUP 3
DERROTA
20/04/24 🕑 16:20h.
fa 4 dies
Jornada 20 i 21 d'Abril


INFANTIL C
    
SANT CUGAT FC
INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ  GRUP 10
DERROTA
20/04/24 🕑 18:00h.
fa 4 dies
Jornada 20 i 21 d'Abril


CADET D
    
CASABLANCA FC
CADET SEGONA DIVISIÓ  GRUP 34
DERROTA
20/04/24 🕑 18:00h.
fa 4 dies
Jornada 20 i 21 d'Abril


FC SANTFELIUENC
JUVENIL A
PREFERENT JUVENILS  GRUP 4
DERROTA
20/04/24 🕑 19:45h.
fa 4 dies
Jornada 20 i 21 d'Abril


SPORTING GAVÀ 2013
    
JUVENIL C
JUVENIL SEGONA DIVISIÓ  GRUP 25
DERROTA
21/04/24 🕑 09:00h.
fa 4 dies
Jornada 20 i 21 d'Abril


UE SITGES
    
BENJAMÍ S10 A
PRIMERA DIVISIÓ BENJAMÍ S10  GRUP 1
DERROTA
21/04/24 🕑 09:00h.
fa 4 dies
Jornada 20 i 21 d'Abril


CADET FEMENÍ B
    
CF VINYETS MOLÍ VELL
FEMENÍ CADET F7  GRUP 1
DERROTA
21/04/24 🕑 10:15h.
fa 4 dies
Jornada 20 i 21 d'Abril


UD S. MONTSERRATINA
    
PREBENJAMÍ S7 A
PREBENJAMÍ S7  GRUP 11
DERROTA
21/04/24 🕑 10:15h.
fa 4 dies
Jornada 20 i 21 d'Abril


ATLETIC SANT JUST FC
    
PREBENJAMÍ S8 B
PREBENJAMÍ S8  GRUP 21
VICTòRIA
21/04/24 🕑 10:30h.
fa 4 dies
Jornada 20 i 21 d'Abril


ALEVÍ FEMENÍ A
    
BASE VILANOVA 2015
SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ ALEVÍ  GRUP 2
VICTòRIA
21/04/24 🕑 11:30h.
fa 4 dies
Jornada 20 i 21 d'Abril


CF MARTORELL
    
PREBENJAMÍ S8 A
PREBENJAMÍ S8  GRUP 18
VICTòRIA
21/04/24 🕑 18:00h.
fa 3 dies
Jornada 20 i 21 d'Abril


CADET B
    
CD RIBES
CADET PRIMERA DIVISIÓ  GRUP 9
DERROTA
21/04/24 🕑 20:00h.
fa 3 dies
Jornada 20 i 21 d'Abril


JUVENIL B
    
AMERICAN SCHOOL
JUVENIL SEGONA DIVISIÓ  GRUP 29





Iván Castillejo
📅 24-04-24 | CLUB

Equip de la setmana de El Mundo Deportivo  #crack! ️🔎 Ampliar


Ànims, Iker!
📅 24-04-24 | SÈNIOR

Iker Oltra va ser operat ahir dun trencament del cinquè metatarsià, una lesió que afecta los situat a la part lateral del peu. Molts ànims, Iker! Esperem veuret ben aviat amb lequip! 💪 ️🔎 Ampliar


Cloenda 2024
📅 24-04-24 | CLUB

🥳 Families! Ja tenim data per la Cloenda 2024: dissabte, 15 de juny!  Us anirem informant dels detalls, però aneu reservant aquest dia que farem festa grossa per acomiadar la temporada! 🎊🪩🪇  ️🔎 Ampliar




FC SANTBOIÀ
Contacteu amb nosaltres
Ronda Sant Ramon, 159
08830 Sant Boi de Llobregat
☎️ 93 6301929
Avís legal i política de privacitat
Política de cookies


Marcador Base
© 2024 Zynara Software SRL