ADN Santboià

Families, socis, jugadors i seguidors del FC Santboià ❤🖤 ️


   Iniciar Sessió          Rebre QR       Registrar-se  
Categories | Equips | Fotos jornada | Noticies
Santboià 🆚 rivals de la jornada
⚽⚽
⚽⚽⚽


VICTòRIA
13/04/24 🕑 14:20h.
fa 12 dies
Jornada 13 i 14 d'Abril


CADET A
    
F AC. F. HOSPITALET
DESTACAT

Partit jugat contra el penúltim i en joc el descens.

CADET PRIMERA DIVISIÓ  GRUP 11
DERROTA
14/04/24 🕑 12:00h.
fa 11 dies
Jornada 13 i 14 d'Abril


PRIMER EQUIP
UE RUBI
DESTACAT

Partit clau. Calia guanyar per tenir opcions de permanència. Entrada gratis pels residents de Sant Boi.

LLIGA ELIT  GRUP 1
VICTòRIA
14/04/24 🕑 09:00h.
fa 11 dies
Jornada 13 i 14 d'Abril


CE ESPARREGUERA
    
ALEVÍ S12 C
DESTACAT

Juguem contra un rival directe pel descens.

SEGONA DIVISIÓ ALEVÍ S12  GRUP 4
DERROTA
14/04/24 🕑 11:20h.
fa 11 dies
Jornada 13 i 14 d'Abril


FUNDACIÓ CORNELLÀ
    
CADET B
DESTACAT

Jugat contra el tercer, i per mantenir-se a la part alta de la classificació.

CADET PRIMERA DIVISIÓ  GRUP 9
VICTòRIA
13/04/24 🕑 11:15h.
fa 12 dies
Jornada 13 i 14 d'Abril


CF CORBERA
    
ALEVÍ S12 A
PRIMERA DIVISIÓ ALEVÍ S12  GRUP 1
VICTòRIA
13/04/24 🕑 11:50h.
fa 12 dies
Jornada 13 i 14 d'Abril


ALEVÍ S12 D
    
SAN PANCRACIO UD
TERCERA DIVISIÓ ALEVÍ S12  GRUP 21
VICTòRIA
13/04/24 🕑 13:20h.
fa 12 dies
Jornada 13 i 14 d'Abril


PREBENJAMÍ S8 A
    
SPORTING GAVÀ 2013
PREBENJAMÍ S8  GRUP 18
VICTòRIA
13/04/24 🕑 16:10h.
fa 11 dies
Jornada 13 i 14 d'Abril


VETERANS
CE ANOIA
NO FEDERAT
VICTòRIA
13/04/24 🕑 18:10h.
fa 11 dies
Jornada 13 i 14 d'Abril


INFANTIL B
    
HOSTALETS DE PIEROLA
INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ  GRUP 9
VICTòRIA
13/04/24 🕑 20:00h.
fa 11 dies
Jornada 13 i 14 d'Abril


CF MARTORELL
JUVENIL FEMENÍ A
SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ JUVENIL  GRUP 4
VICTòRIA
14/04/24 🕑 12:00h.
fa 11 dies
Jornada 13 i 14 d'Abril


CE ODENA
    
JUVENIL FEMENÍ B
SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ JUVENIL  GRUP 3
VICTòRIA
14/04/24 🕑 12:15h.
fa 11 dies
Jornada 13 i 14 d'Abril


UD VILADECANS
    
CADET FEMENÍ A
FEMENÍ CADET F11  GRUP 1
VICTòRIA
14/04/24 🕑 16:00h.
fa 11 dies
Jornada 13 i 14 d'Abril


UE CASTELLDEFELS
    
CADET C
CADET SEGONA DIVISIÓ  GRUP 33
DERROTA
13/04/24 🕑 08:45h.
fa 12 dies
Jornada 13 i 14 d'Abril


ALEVÍ S11 B
    
SPORTING GAVÀ 2013
TERCERA DIVISIÓ ALEVÍ S11  GRUP 10
DERROTA
13/04/24 🕑 10:15h.
fa 12 dies
Jornada 13 i 14 d'Abril


INFANTIL F
    
CASABLANCA FC
INFANTIL SEGONA DIVISIÓ  GRUP 51
DERROTA
13/04/24 🕑 10:15h.
fa 12 dies
Jornada 13 i 14 d'Abril


INFANTIL FEMENÍ A
    
FUNDACIÓ TERRASSA
PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ INFANTIL  GRUP 2
EMPAT
13/04/24 🕑 10:30h.
fa 12 dies
Jornada 13 i 14 d'Abril


UD VILADECANS
    
INFANTIL D
INFANTIL SEGONA DIVISIÓ  GRUP 39
VICTòRIA
13/04/24 🕑 11:00h.
fa 12 dies
Jornada 13 i 14 d'Abril


CF MARTORELL
    
PREBENJAMÍ S7 A
PREBENJAMÍ S7  GRUP 11
DERROTA
13/04/24 🕑 11:50h.
fa 12 dies
Jornada 13 i 14 d'Abril


BENJAMÍ S10 A
    
FE. AT. VILAFRANCA
PRIMERA DIVISIÓ BENJAMÍ S10  GRUP 1
DERROTA
13/04/24 🕑 12:00h.
fa 12 dies
Jornada 13 i 14 d'Abril


D ELLES CLUB ESPORTIU
    
CADET FEMENÍ B
FEMENÍ CADET F7  GRUP 1
VICTòRIA
13/04/24 🕑 13:10h.
fa 12 dies
Jornada 13 i 14 d'Abril


PROMESES
    
EF GAVÀ
NO FEDERAT
DERROTA
13/04/24 🕑 13:30h.
fa 12 dies
Jornada 13 i 14 d'Abril


ATENEU IGUALADI
    
BENJAMÍ FEMENÍ A
FEMENÍ BENJAMÍ  GRUP 1
DERROTA
13/04/24 🕑 14:30h.
fa 12 dies
Jornada 13 i 14 d'Abril


UE CASTELLDEFELS
    
INFANTIL E
INFANTIL SEGONA DIVISIÓ  GRUP 35
DERROTA
13/04/24 🕑 14:45h.
fa 12 dies
Jornada 13 i 14 d'Abril


UE CASTELLDEFELS
    
ALEVÍ S12 B
SEGONA DIVISIÓ ALEVÍ S12  GRUP 2
EMPAT
13/04/24 🕑 20:00h.
fa 11 dies
Jornada 13 i 14 d'Abril


JUVENIL A
UE CORNELLÀ
PREFERENT JUVENILS  GRUP 4
DERROTA
14/04/24 🕑 09:30h.
fa 11 dies
Jornada 13 i 14 d'Abril


INFANTIL A
    
SAN PANCRACIO UD
INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ  GRUP 11
DERROTA
14/04/24 🕑 10:00h.
fa 11 dies
Jornada 13 i 14 d'Abril


FC SANTFELIUENC
    
BENJAMÍ S9 A
SEGONA DIVISIÓ BENJAMÍ S9  GRUP 1
DERROTA
14/04/24 🕑 10:10h.
fa 11 dies
Jornada 13 i 14 d'Abril


FUNDACIÓ CORNELLÀ
    
BENJAMÍ S10 B
SEGONA DIVISIÓ BENJAMÍ S10  GRUP 2
EMPAT
14/04/24 🕑 11:45h.
fa 11 dies
Jornada 13 i 14 d'Abril


SAN PANCRACIO UD
    
CADET D
CADET SEGONA DIVISIÓ  GRUP 34
DERROTA
14/04/24 🕑 13:30h.
fa 11 dies
Jornada 13 i 14 d'Abril


PENYA REC. SANT FELIU
    
INFANTIL C
INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ  GRUP 10
DERROTA
14/04/24 🕑 14:30h.
fa 11 dies
Jornada 13 i 14 d'Abril


ALEVÍ S11 A
    
PENYA REC. SANT FELIU
SEGONA DIVISIÓ ALEVÍ S11  GRUP 3
DERROTA
14/04/24 🕑 14:30h.
fa 11 dies
Jornada 13 i 14 d'Abril


PREBENJAMÍ S8 B
    
CIUDAD COOPERATIVA
PREBENJAMÍ S8  GRUP 21
VICTòRIA
14/04/24 🕑 15:30h.
fa 11 dies
Jornada 13 i 14 d'Abril


ALEVÍ FEMENÍ A
    
UD S. MONTSERRATINA
SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ ALEVÍ  GRUP 2
DERROTA
14/04/24 🕑 16:00h.
fa 11 dies
Jornada 13 i 14 d'Abril


INFANTIL FEMENÍ B
    
BASE VILANOVA 2015
SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ INFANTIL  GRUP 1
VICTòRIA
14/04/24 🕑 17:00h.
fa 10 dies
Jornada 13 i 14 d'Abril


FC SANTFELIUENC
AMATEUR B
TERCERA CATALANA  GRUP 12
VICTòRIA
14/04/24 🕑 17:40h.
fa 10 dies
Jornada 13 i 14 d'Abril


AMATEUR FEMENÍ
ST ESTEVE SESROVIRES
SEGONA DIVISIO FEMENI  GRUP 3
VICTòRIA
14/04/24 🕑 19:45h.
fa 10 dies
Jornada 13 i 14 d'Abril


JUVENIL C
    
ST ANDREU BARCA AG.
JUVENIL SEGONA DIVISIÓ  GRUP 25





Iván Castillejo
📅 24-04-24 | CLUB

Equip de la setmana de El Mundo Deportivo  #crack! ️🔎 Ampliar


Ànims, Iker!
📅 24-04-24 | SÈNIOR

Iker Oltra va ser operat ahir dun trencament del cinquè metatarsià, una lesió que afecta los situat a la part lateral del peu. Molts ànims, Iker! Esperem veuret ben aviat amb lequip! 💪 ️🔎 Ampliar


Cloenda 2024
📅 24-04-24 | CLUB

🥳 Families! Ja tenim data per la Cloenda 2024: dissabte, 15 de juny!  Us anirem informant dels detalls, però aneu reservant aquest dia que farem festa grossa per acomiadar la temporada! 🎊🪩🪇  ️🔎 Ampliar




FC SANTBOIÀ
Contacteu amb nosaltres
Ronda Sant Ramon, 159
08830 Sant Boi de Llobregat
☎️ 93 6301929
Avís legal i política de privacitat
Política de cookies


Marcador Base
© 2024 Zynara Software SRL